Registrations have closed.
Strength & Conditioning Performance

Dwubój Olimpijski – Totalna Sprawność Fizyczna

przez Strength & Conditioning Performance
1981 1981 people viewed this event.

Prowadzący: Marek Dominiak oraz Tomasz Rosoł

Dwubój olimpijski to trudny temat jaki chcemy Wam przybliżyć w naszej ofercie. Jedna z najstarszych dyscyplin sportowych. Obecnie nestorka sportów siłowych przeżywa trudne chwile, ponieważ przez wiele wpadek dopingowych, złe zarządzanie i brak świeżości wśród czołowych trenerów, mocno popadła w niełaskę… Podczas gdy inni chętnie uciekają w inne dyscypliny siłowe… My mówimy nie! Przez to szkolenie chcemy przedstawić Wam piękno i wszechstronność tego sportu. Szkolenie to jest pewnego rodzaju misją. Łączymy w nim wiedzę świetnego zawodnika, ciężarowca z krwi i kości, u którego podnoszenie ciężarów jest rodzinną tradycją od pokoleń oraz doświadczenie fizjoterapeuty, który lata spędził pracując z ludźmi trenującymi sporty siłowe i poznał podnoszenie ciężarów od podszewki. Sumienie nie pozwala nam zapewnić, że po szkoleniu zostaniecie zawodowymi sportowcami czy specjalistami w dziedzinie dwuboju. To, co oferujemy to dwa dni bardzo wymagającego szkolenia w formie warsztatów praktycznych, gdzie – przez zdecydowaną część naszych spotkań, połączymy wiedzę teoretyczną z praktyczną. Czas chcielibyśmy przede wszystkim poświecić Wam, więc w trakcie szkolenia planujemy analizować każdego indywidualnie, tak abyście jak najlepiej zrozumieli, poznali oraz praktykowali dobrze i bezpiecznie podnoszenie ciężarów.

Ofertę tego szkolenia dedykujemy dla każdego, kto trenuje innych lub siebie, dla każdego, komu nudzi się obecna praca na siłowni, dla tych którzy dźwigają, a także tych, którzy po prostu chcą.

Dzień pierwszy, 21.12 godz. 9:00 – 17:00

• Zapoznanie, sprawy organizacyjne i wstęp,

• Rwanie – prezentacja techniki, ćwiczenia akcesoryjne, planowanie treningu, analiza indywidualna,

• Dyskusja.

Dzień drugi, 22.12 godz. 9:00 – 17:00

• Podrzut – prezentacja techniki, ćwiczenia akcesoryjne, planowanie treningu, analiza indywidualna,

• Dyskusja,

• Zakończenie szkolenia,

• Czas dodatkowy.

Chcemy ograniczyć liczbę uczestników szkolenia maksymalnie do 10 osób, ponieważ tylko tak możemy zapewnić najlepszy poziom naszej pracy. W trakcie szkolenia przewidujemy jedną przerwę obiadową każdego dnia.

Koszt : 600 PLN

Organizator : Łukasz Bodura

Prowadzący: Marek Dominiak i Tomasz Rosol

Aby zarezerwować miejsce na szkolenie proszę o wpłatę 150 PLN na nr rachunku : 82 1470 0002 2211 2154 8057 0001 z tyt. szkolenie dwuboj

Event registration closed.
 

Date And Time

21-12-19 godz. 09:00 to
22-12-19 godz. 17:00
 

Data Zakończenia Rejestracji

21-12-19

Share With Friends