Cześć! Zapewne szukasz kogoś, kto pomoże Ci w zbudowaniu lepszej sylwetki, poprawie sprawności fizycznej i osiągnięciu Twoich celów sportowych. W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu! Nazywam się Wojciech Jasiński i moim zadaniem jako trenera personalnego jest zapewnienie Ci wsparcia w treningu, tak aby udało Ci się osiągnąć jak najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie. Jestem do Twojej dyspozycji bez względu na to, czy chcesz schudnąć i zrzucić zbędne kilogramy, czy ukształtować jak największą masę i siłę mięśniową. Niezależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań efektem wspólnego treningu pod moim okiem zawsze jest poprawa ogólnej sprawności i wzmocnienie zdrowia.
Dlaczego możesz mi zaufać? Ponieważ ze sportem jestem związany praktycznie od dziecka, dzięki czemu mam odpowiednie doświadczenie i szeroką wiedzę na ten temat. Sporą jej część zdobyłem w trakcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, które ukończyłem ze stopniem magistra. Po zdobyciu wyższego wykształcenia moja edukacja się nie zakończyła – aby wiedzieć więcej i wciąż się rozwijać, skończyłem dodatkowo studia podyplomowe na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Dietetyka i praktyka planowania żywienia.

Brałem również udział w licznych szkoleniach i kursach, w tym m.in.:
• kurs trenera personalnego Mauricz.com,
• kurs trenera personalnego Strength Coach Performance,
• szkolenia ze specjalizacji treningu siłowego – Strength Coach Specialist Lvl1 i Lvl2,
• szkolenia z zakresu dietetyki oraz dietorerapii – Mauricz.com.
• kurs przygotowania motorycznego – Elite Performance Institute Phase 1 i 2.


We współpracy ze mną możesz liczyć na pomoc nie tylko w treningu, ale również w odżywianiu. Dysponuję obszerną wiedzą dotyczącą diety i z przyjemnością Ci ją przekażę, co pozwoli Ci na szybsze, efektywniejsze i przede wszystkim zdrowsze kształtowanie sylwetki, na jakiej Ci zależy. Pod moim okiem wypracujesz odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń i zaczniesz się zdrowo odżywiać. Wiem, że zależy Ci na profesjonalnym, zindywidualizowanym podejściu, dlatego podczas pierwszego treningu przeprowadzam z Tobą wywiad treningowy i badam Twoje możliwości. Następnie układam plan treningowy nastawiony na osiągnięcie rezultatu, na którym Ci zależy – większej muskulatury, smuklejszej figury i mniejszej tkanki tłuszczowej w organizmie.

Chcesz zmienić i polepszyć swoje życie, poprawiając sylwetkę, żyjąc zdrowiej i zwiększając sprawność swojego ciała? Skontaktuj się ze mną i zrób w to sposób profesjonalny, pod okiem trenera personalnego, z którym realizacja Twoich zamierzeń będzie łatwiejsza, szybsza i efektywniejsza!