Cześć!

Nazywam się Monika Nowak. Jestem pedagogiem specjalnym, oligofrenopedagogiem, terapeutą zajęciowym i trenerem personalnym. 

W 2015 roku z ogromną nadwagą trafiłam do Łukasza Bodury, dzięki któremu schudłam 40 kg, zmieniłam nie tylko siebie i pracę … zmieniłam całe życie. Jako niespełna czterdziestoletnia kobieta wywróciłam wszystko do góry nogami. Zakochałam się w sporcie, który stał się moją pasją. 

Obecnie trenuję crossfit. Startuję jako zawodniczka w wielu imprezach Crossfitowych takich jak Battle of Poland, Central Cross Combat czy LoginLab. W 2017 roku ustanowiłam cztery rekordy Polski w trójboju siłowym klasycznym w kategorii weteran 84 kg. 
Crossfit stał się nie tylko moją pasją ale i stylem życia. W swojej pracy staram się zarażać i motywować do pracy nad każdym aspektem ciała i ducha, a doświadczenie terapeuty pozwala mi na szerokie spojrzenie na podopiecznego. 

Praca z osobami z niepełnosprawnością jest tym co mnie napędza i sprawia ogromną satysfakcję. Wyjątkowość każdego człowieka jest dla mnie powodem ogromnego uśmiechu. 

Nie ma większej satysfakcji zawodowej jak progres podopiecznego. 

Skończyłam DSW na kierunkach Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością Intelektualną oraz Terapia zajęciowa.

Uczyłam się od najlepszego. Moim prywatnym nauczycielem był i nadal jest Łukasz Bodura. Brałam również udział w szkoleniach i warsztatach.

  • Technika martwego ciągu
  • Technika stania na rękach i muscle up
  • Dwubój olimpijski
  • Crossfit level 1

Bardzo chętnie współpracuję z osobami z niepełnosprawnością, również intelektualną. Wyróżnia mnie w tym podejście pedagoga specjalnego, którym w zasadzie się urodziłam. Jestem też doskonałym wyborem jeśli chcesz pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Wiem z czym się mierzyć, z jakimi demonami trzeba stanąć twarzą w twarz aby wygrać tą walkę. Byłam po “otyłej” stronie mocy więc  jeśli mi zaufasz pomogę Ci nie tylko w zdobyciu zdrowej i zgrabnej sylwetki ale także w zmianie stylu życia na szczęśliwszy.