Cześć!

Nazywam się Michał Grzegorczyk i jestem trenerem przygotowania motorycznego oraz trenerem personalnym. Już od ponad 6 lat pracuję w zawodzie, a od ponad 3 lat mieszkam we Wrocławiu. Będąc jeszcze nastolatkiem i uprawiając amatorsko różne dyscypliny sportowe czułem ze praca z ludźmi to coś dla mnie. Jednocześnie czułem ze w każdej dyscyplinie która trenowałem czegoś brakowało. Było to przygotowanie fizyczne. Niestety często nie ma na to czasu w klubach sportowych i trzeba przygotowywać się siłowo i kondycyjnie we własnym zakresie. Często z marnym skutkiem, bo skąd mamy mieć wiedzę jak to odpowiednio planować. Tak też narodził się pomysł aby zostać trenerem.

Dzięki pasji do ciągłego rozwoju warsztatu trenerskiego ukończyłem niezliczone szkolenia, często z zagranicznymi trenerami ze światowej czołówki. W ciągu ostatnich trzech lat zostałem również szkoleniowcem w dwóch firmach kształcących nowych trenerów, a aktualnie staram się rozwijać mój autorski projekt www.SCAthlete.pl

Moja wizją, jest sprawić, aby ludzie trenując nie tylko myśleli o poprawie wyglądu swojej sylwetki, ale też by byli sprawni i przede wszystkim zdrowi. Trenowali bez bólu.


Jeśli nie szukasz trenera, który tylko liczy powtórzenia od 1-10, a nauczy Cię nowych umiejętności, poprawi Ci znacznie kondycję, silę, wytrzymałość, moc, to daj znać, a na pewno opracujemy plan który pomoże osiągnąć te cele!

Niezależnie czy stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki na siłowni, czy tez jesteś już jej świadomym bywalcem, serdecznie zapraszam