Hej!

Jestem trenerem personalnym, trenerem fitness, trenerem runmageddon’u, instruktorem ćwiczeń siłowych, stretching’u, pilates, Aquafitness, body pump, gimnastyki korekcyjnej, snowboard’u. Dodatkowo uczestniczyłam w wielu warsztatach/konwencjach, również zagranicznych z zakresu treningu oraz żywienia. Jednak to nie szkolenia są najważniejsze. Ja szczerze kocham ruch i tą miłość do aktywności przekazuje moim podopiecznym. Uwielbiam każde oblicze sportu, jestem otwarta na wyzwania, swoją pasją chce zarażać innych, dlatego wychodzę też poza siłownię i współpracuję z firmą Benefit Systems – Multisport, odwiedzam wrocławskie korporacje prowadząc warsztaty edukacyjne z zakresu zdrowego stylu życia. Trenuję głównie z dorosłymi, ale ostatnie doświadczenia uzmysłowiły mi, że zdrowe nawyki trzeba kształtować od małego, dlatego od tego roku zaangażowałam się również w zajęcia sportowe dla dzieci. Chcę być niezłomna i wszechstronna, inspirować, motywować oraz wspierać w zmianach. Największą przyjemność sprawiają mi treningi outdoor’owe. Zakochałam się w biegach przeszkodowych (OCR). Tutaj jest potrzebne wszystko (siła, wytrzymałość, koordynacja, skoczność itd. ), są to ciągłe wyzwania, nowe cele co mobilizuje do trenowania i ciągłego progresu, a do tego biegi organizowane są w przepięknej scenerii.

Mam swoją drużynę SAMEKONIE – Team Ola, są tam osoby o różnym poziomie wytrenowania, nie biegniemy dla wyniku, najważniejsze jest pokonywanie własnych słabości i radość z biegania. Obserwując ich zmiany nie tylko fizyczne, ale też mentalne wiem, że to ma sens to mnie napędza. Zapraszam zarówno na treningi personalne jak i grupowe. Podejmij ze mną to wyzwanie!

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych – Żywienie oraz wspomaganie dietetyczne w sporcie – AWF Warszawa.