Cześć!

Nazywam się Wojtek Salmonowicz. Jestem absolwentem Wydziału Sport Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością trener przygotowania motorycznego oraz certyfikowanym trenerem personalnym.

Pasja do treningu towarzyszy mi od najmłodszych lat, to właśnie dzięki niej uświadomiłem sobie jak wiele korzyści płynie z systematycznej pracy nad sobą. Moje bogate doświadczenie związane z aktywnością fizyczną i sportem zacząłem zdobywać trenując wyczynowo biegi sprinterskie. Zrozumiałem wtedy, że kluczowym czynnikiem sukcesu jest mądrze zaprogramowany plan treningowy. Zakochałem się w procesie ciągłego doskonalenia i dążenia do upragnionego celu, postanowiłem że zostanę trenerem i pomogę w tym innym. Aktualnie nie zamykam się na jeden sport, czerpiąc jak najwięcej ze wszechstronnego rozwoju. Na co dzień pracuję z ludźmi, którzy poprzez trening pragną być lepszą wersją siebie. Najczęściej celem jest poprawa jakości życia związana z polepszeniem parametrów zdrowotnych i sprawnościowych. Pracuję również ze sportowcami. Moi zawodnicy czynnie startują na zawodach lekkoatletycznych, w futbolu amerykańskim oraz w trójboju siłowym.

Chcąc być dla innych autorytetem w dziedzinie treningu, wiem że najważniejszą rzeczą jest być szczerym z samym sobą. Zawsze stawiam sobie wysoko poprzeczkę, a jedyną słuszną drogą do osiągnięcia celu jest stały rozwój i ciężka praca. Swoje kompetencje zawdzięczam przede wszystkim wieloletniej praktyce. Dzięki niej wiem jak trudne nieraz jest dojście do upragnionego celu, ale wiem też, że osiągnięcie go jest warte włożonego wysiłku. Od wielu lat stale poszerzam swoja wiedzę na licznych kursach w tematyce treningu oraz żywienia. Często wolny czas spędzam czytając książki, artykuły, blogi związane z tematyką treningu.

Od początku zależy mi, aby jakość moich usług oparta była na Twoich sukcesach oraz zadowoleniu. Budując wspólną, szczerą relację podopieczny-trener jesteśmy w stanie wypracować efekty, które zostaną z Tobą na długie lata. Każdy trening jest dla mnie szczególnym spotkaniem, na którym ciężko i mądrze trenujemy, ale też przekazuję Ci wiedzę abyś rozumiał/rozumiała każdy krok w drodze do celu.
Staram się, żeby w procesie treningu moi podopieczni stawali się nie tylko sprawniejsi, ale też bardziej pewni siebie, zdrowsi i szczęśliwsi. Być może odnaleźli w treningu taką pasją jaką mi samemu udało się odnaleźć.

ZAPRASZAM NA TRENING!