Kadra

Łukasz Bodura

Właściciel klubu Strength & Conditioning Performance, trener personalny, doradca żywieniowy, licencjonowany instruktor samoobrony.

Łukasz jest związany ze sportem od 20 lat, posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, kalisteniki, CrossFitu jak i diety. Jest magistrem Wychowania Fizycznego. Ukończył takie specjalizacje jak: kettlebell metodą Pavla Tsatsoulina, podnoszenie ciężarów-dwubój olimpijski, kalistenikę, CrossFit Gymnastics, Mobility, Strength Training Specialist LVL 1 i 2 oraz wiele innych o tematyce żywieniowej. Swoim podopiecznym proponuje innowacyjne techniki treningowe jak i doradza w zakresie żywienia.

Katarzyna Imiołek

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku chemia i biotechnologia, wielka pasjonatka sportów siłowych.

Pomimo ukończenia Politechniki Wrocławskiej na kierunkach chemia oraz biotechnologia postanowiłam podążać za tym, co kocham i tak zdobyłam uprawnienia Strength Coach Specialist na obu poziomach. W ramach dalszego rozwoju uczestniczyłam w kilkunastu innych szkoleniach i kursach dotyczących zarówno treningu siłowego, jak i tych dotyczących drugiej pasji, czyli żywienia, zwłaszcza tego dotyczącego diet niskowęglowodanowych.

Zamiłowanie do kwestii odżywiania w sporcie przekładam na moje kuchenne eksperymenty, z których powstają zdrowe słodkości, na które każdy może sobie pozwolić. Praca trenera personalnego jest dla mnie przyjemnością, zwłaszcza że z własnego doświadczenia wiem jak dużo dała w moim rozwoju współpraca treningowa z naszym head coachem Wojtkiem Jusielem. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie i kolejna możliwość na poprawę jakości życia drugiej osoby poprzez sprawianie, by trening stał się uzależniającą przyjemnością, a nie przykrą koniecznością.

Największą radość sprawiają mi treningi siłowe, wymuszające walkę z własnymi słabościami i wzmacniające charakter, a metody używane w tym rodzaju treningu w Strength & Conditioning Performance pomagają mi w stałym progresie. Dzięki własnym doświadczeniom treningowym, dużo łatwiej jest mi niwelować problemy klientów i pomagać im wkraczać na wyższe stopnie rozwoju siły. W końcu wszystkiego trzeba najpierw wypróbować na sobie.

Mateusz Babiak

Trener personalny, Strength Coach, pasjonat sportu siłowego.

„Jeśli Ty dasz mi 100%, ja dam od siebie 300%. Czuję się niezwykle zmotywowany, gdy widzę że klient chce ze mną współpracować i w pełni ufa moim umiejętnościom. Są większe i mniejsze problemy, z jakimi spotykam się w czasie swojej pracy. Jedno jest pewne, nigdy nie zostawię danego problemu bez rozwiązania.”

1 Od jak dawna jestem trenerem?

Certyfikowanym trenerem z uprawnieniami jestem od ponad półtora roku. Jednak zawód trenera zaczyna się zacznie wcześniej. Nie uważam daty otrzymania legitymacji trenerskiej jako początku tej pięknej kariery. Pomagałem przyjaciołom i znajomym w osiąganiu lepszej sylwetki i zdrowia znacznie wcześniej. To właśnie chęć pomocy przy kreowaniu lepszej wersji drugiego człowieka, popchnęła mnie do miejsca w którym jestem teraz.

2. Jakie kursy ukończyłem?

Kurs na trenera personalnego ukończyłem w certyfikowanej szkole Life Fitness Academy. Również od 2015r. szkolę się w Strength Coach Certification, ponieważ uważam że to obecnie najlepsze miejsce na rozwijanie moich umiejętności trenerskich. Ukończyłem również szkolenia Strength Training Specialist LVL 1 i LVL 2, Mobility, Cross Training Specialist, Kettlebells, Programowanie w treningu siłowym (poziom podstawowy i zaawansowany), Hormony w Sporcie, liczne szkolenia i seminaria z zakresu dietetyki i suplementacji.

3. Co mnie pasjonuje w pracy?

Pasjonuje mnie możliwość pomocy drugiemu człowiekowi. Bez względu na to czy jest to cel zdrowotny, sylwetkowy czy siłowy; czy dana osoba jest pracownikiem biurowym, fizycznym czy też zawodowo zajmuje się sportem. W swoim pracy chce zachować jak najbardziej otwarty umysł i nauczyć się jak najwięcej rzeczy, by ten warsztat móc później dopasować do podopiecznego. Każdy z nas jest wyjątkowy dlatego nie można posługiwać się utartymi schematami jeśli chodzi o trening czy podejście żywieniowe.

4. Dlaczego warto pójść do mnie na trening?

Jeśli Ty dasz mi 100%, ja dam od siebie 300%. Czuję się niezwykle zmotywowany, gdy widzę że klient chce ze mną współpracować i w pełni ufa moim umiejętnościom trenerskim. Są większe i mniejsze problemy, z jakimi spotykam się w czasie swojej pracy. Jedno jest pewne, nigdy nie zostawię danego problemu bez rozwiązania.

5. W czym się specjalizuję?

Specjalizuje się przede wszystkim w treningu siłowym. Osobiście uwielbiam trenować z odważnikami kulowymi i sztangami. Zachowuję jednak otwartą głowę w podejściu treningowym i ciągle staram się powiększać swój warsztat pracy. Jestem pewien, że znajdę odpowiedni sposób by poprawić Twoją sprawność i kondycje, bez różnicy czy będzie to trening ze sztangami, z oporem masy ciała czy kettlebells.

6. Relacja z klientem.

Lubię i chcę utrzymywać dobry kontakt z podopiecznymi. Tworząc spersonalizowany plan treningowy czy też żywieniowy, biorę pod uwagę znacznie więcej niż obecną formę fizyczną. To jaką pracę wykonujesz, ile stresu masz każdego dnia, jak wygląda Twój sen, jakie masz upodobania i nawyki żywieniowe; te i jeszcze wiele innych informacji to absolutna konieczność w mojej pracy. Bez dobrej komunikacji treningowej nie byłoby to możliwe do osiągniecia.

7. Co mnie wyróżnia?

Maksymalne zaangażowanie i pasja w treningu z drugą osobą. Jak już wcześniej napisałem, nie ma jednej oczywistej drogi czy schematu treningowego. Elastyczne podejście pozwoli mi dobrać to co konieczne dla Ciebie.

8. Więcej

Współpracuje również ze sportowcami (futbol amerykański, piłka nożna, wioślarstwo, bieganie długodystansowe (ultramaratony)).

Jarek Tęsiorowski

Absolwent AWF we Wrocławiu na specjalności Trener piłki siatkowej.

Trenerem jestem od 4 lat, skończyłem AWF we Wrocławiu na specjalności Trener piłki siatkowej, której obecnie się specjalizuje, skończyłem kurs trenera personalnego, Strength Coach lvl 2, mobility 2, weightlifting 1, Nutrition 1, Squad Therapy, Deadlift, Warsztaty pośladkowe, programowanie w treningu siłowym, Pracuje w młodzieżowych zespołach Impel Wrocław jako trener przygotowania motorycznego

Współpracowałem z kadrą polski kadetek w piłce siatkowej zdobywając brązowy medal na EEVZA. Od zawsze związany jestem z siatkówką, dlatego staram się łączyć te dyscypliny. Pracuję również z męskim zespołem Gwardi Wrocław.

Marta Piorun

Absolwentka AWF Wrocław kierunek Turystyka i Rekreacja, specjalność rekreacja ruchowa.

Absolwentka AWF Wrocław na kierunku Turystyka i Rekreacja, specjalność Rekreacja Ruchowa. Uprawnienia instruktorskie: Instruktor Kettlebell Strong First SFG1 Trener Personalny Intruktor Fitness i ćwiczenia siłowe (Kulturystyka) Instruktor Kajakarstwo Instruktor Nordic Walking INWF Instruktor Aquafitness Szkoleniowiec (Mobility, Kettlebell) Ukończyła szereg szkoleń, a także uczestniczyła w konferencjach z zakresu przygotowania motorycznego, siłowego i mobility. Ze sportem związana od dziecka zarówno w grach zespołowych (koszykówka), jak i dyscyplinach indywidualnych (sztuki walki, snowboard). Miłośniczka biegów przygodowych i z przeszkodami, których pokonanie wymaga ogólnej sprawności fizycznej. Mając doświadczenie z kontuzją stawów kolanowych stawia przede wszystkim na mobilność i jakość ruchu. Jej specjalnością jest mobility i praca z odważnikami kulowymi (kettlebell) oraz trening prozdrowotny (powrót do sprawności po kontuzjach, operacjach).

Jest wymagająca, ale przy tym zawsze uśmiechnięta i potrafiąca docenić trud włożony w wysiłek przez swoich podopiecznych.

Tadeusz Sowiński

Dietetyk z ogromem wiedzy, którą wiecznie poszerza.

Jego teorie podparte są metodami sprawdzonymi na sobie samym oraz na prowadzonych przez niego profesjonalnych sportowcach i amatorach. Jego podejście dietetyczne charakteryzuje się otwartością na nowinki z dziedziny dietetyki i komponowaniem prozdrowotnych diet, dających jednocześnie radość z ich spożywania.

Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb i upodobań klienta, jest w stanie sprawić, że słowo „dieta” przestaje być kojarzone z czymś nieprzyjemnym. Swoje spostrzeżenia wykłada na szkoleniach „Nutrition”, a każdą teorię potrafi mądrze i logicznie przedstawić.

Klaudia Lampa

AWF Wrocław menager sportu i mgr Zywienia i Suplementacji w Sporcie, Trener personalny, Instruktor pływania (snowboardu, ratownik WOPR)

Ze sportem jestem związana całe życie, 9 lat trenowałam pływanie I 4 lata pływanie synchroniczne. Aktualnie trenuję siłowo co sprawia mi największą radość. Pasjonuje mnie dietoterapia, widzę w jak ogromnym stopniu można wpłynąć na zdrowie i poprawić jakość życia dzieki zmianie nawyków żywieniowych. Nienawidzę schematów, ponieważ każdy z nas jest inny i wymaga holistycznego podejścia w każdej dziedzinie życia.

Uczestniczyłam w licznych kursach z zakresu dietetyki sportowej, dietoterapi oraz treningu siłowego.

Marek Dominiak

Fizjoterapeuta.

Specjalista w zakresie terapii funkcjonalnej metodą PNF oraz Kinesiology Taping, absolwent fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Podczas szkoleń z wiecznym uśmiechem na twarzy prowadzi części dotyczące poprawy mobilności odgrywającej kluczową rolę podczas treningu siłowego, głównie za pomocą terapii punktów spustowych, masażu poprzecznego czy masażu funkcjonalnego. Podczas praktycznych części szkoleń bacznie pilnuje kursantów, tak by mieć pewność, że każdy uczestnik przyswoił przekazaną wiedzę.

Mateusz Pawlikowski

Trener Personalny

Nazywam się Mateusz Pawlikowski – sport towarzyszy mi w moim życiu od dziecka. Moje początki były dosyć klasyczne czyli gra w piłkę nożną, szybko przerzuciłem się jednak na trenowanie siatkówki.

Miałem również krótki epizod w lekkiej atletyce a mianowicie rzut dyskiem i pchnięcie kulą , nawet z większymi sukcesami. Dobre warunki fizyczne i ciężka praca pozwoliła mi reprezentować nasz kraj w olimpijskiej dyscyplinie takiej jak bobsleje. Udało mi się nawet wystąpić w Pucharze Europy. Jednak w każdej z tych dyscyplin przeważała moja siła, którą pragnąłem wykorzystać w sportach siłowych.

Gdzie się odnalazłem i zacząłem odnosić bardzo szybko sportowe sukcesy. Obecnie bronię pracy magisterskiej z wychowania fizycznego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako trener personalny.

OSIĄGNIĘCIA:

METRO-FLEX BENCH PRESS TEAM dołączył Mateusz PAWLIKOWSKI – reprezentant Polski w Bobslejach; Akademicki Vice mistrz Polski w trójboju siłowym, akademicki mistrz Polski w pchnięciu kula i rzucie dyskiem. Mistrz Europy WPA w wyciskaniu leżąc i martwym ciągu junior 23. Mistrz Polski WUAP i GPC w martwym ciągu oraz rekordzista świata tej organizacji w kategorii junior 23

WYKSZTAŁCENIE:

Politechnika Opolska- wychowanie fizyczne: 2015-2017
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze- wychowanie fizyczne: 2012-2015

KURSY:

STRENGTH TRAINING SPECIALIST LVL 1 – 09.2016
AMS TRENER PERSONALNY -08.2015

Michał Grzegorczyk

Trener Personalny

Cześć jestem Michał i jestem trenerem personalnym ze specjalizacją w treningu siłowym. Swoją wiedzę popartą mam latami treningów a co najważniejsze ciągle się rozwijam i szkolę by być jeszcze lepszym trenerem właśnie dla Ciebie!

Pracując ze mną masz pewność że wykonywane ćwiczenia są bezpieczne i indywidualnie dobrane do Twojego ciała tak, żeby jak najszybciej osiągać ustalone cele.

Wszystko to oczywiście w przyjaznej atmosferze, a moje poczucie humoru sprawi że trening stanie się czymś czego nie będziecie mogli się doczekać!

Chcesz pozbyć się bólu w plecach lub po prostu stać się sprawniejszym?
Chcesz poprawić kondycję i sprawić ze poczujesz się bardziej atrakcyjnie?

Może przygotowujesz się do startu w jakiejś dyscyplinie sportowej i nie wiesz jak się do tego zabrać?
A może masz zupełnie inny cel do osiągnięcia?

Spotkajmy się na konsultacji i omówmy odpowiednią strategię działania a Twoje cele staną się w zasięgu ręki.

Michał Zwolak

Trener Personalny, Instruktor

Mam na imię Michał. Sport towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa. Swoje pierwsze osiągnięcia sportowe zdobyłem rozwijając swoją największą pasję jaką jest piłka nożna. Do dziś, jako zawodnik, wspieram Amatorską Ligę Piłki Nożnej. Z czasem zamiłowanie do sportu przerodziło się w sposób na życie.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłem współpracując z jednym z najnowocześniejszych klubów Fitness we Wrocławiu. Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach w dziedzinie m.in. TRX, Mobility, Cross Training, Kettlebell etc. Od kilku lat zgłębiam tajniki treningu CrossFit. Regularne treningi oraz pogłębianie wiedzy teoretycznej pozwalają mi na ciągłe doskonalenie techniki. Jestem również czynnym zawodnikiem zawodów CrossFit. Jestem zwolennikiem treningu funkcjonalnego, interwałowego i siłowego.

Moim celem jest motywowanie, wspieranie w osiąganiu postawionych celów oraz doskonalenie techniki.

Szymon Grzegoszczyk

Trener Personalny, Instruktor

Sport to moja pasja. Przez 6 lat trenowałem sporty walki, by później zainteresować się treningiem siłowym. Obecnie startuję w zawodach trójboju siłowego i wyciskania leżąc klasycznie, ale największą satysfakcję sprawia mi pomoc innym. Pokazuję jak przełamać swoje bariery i dojść do wymarzonej sylwetki. Na treningach ze mną zrzucisz zbędne kilogramy, nabierzesz masy mięśniowej, zwiększysz siłę i wytrzymałość.

Zapraszam!