Rekomendacje

Do Wojtka trafiłam z polecenia koleżanki. Początkowo nie wierzyłam w tę jego „magię”, ale już po pierwszym treningu czułam się jak nigdy dotąd. Przekonałam się, że rzeczywiście trening z nim to nie tylko ćwiczenia, ale ciągłe wyzwania, pogłębianie wiedzy i możliwość poznania własnego ciała oraz pokonywania barier. Serdecznie polecam trenera Wojtka, który dzięki swojej ogromnej wiedzy i wielkiemu zaangażowaniu doprowadził mnie z poziomu amatora do fitnesski. Już przy pierwszym starcie osiągnęliśmy sukces. Wygraliśmy debiuty kulturystyczne 2014. Kolejne starty to kolejne sukcesy: m.in. V-ce Mistrzostwo Polski Bikini Fitness. Ćwiczymy razem już 8 miesięcy i na pewno będziemy współpracować przez długie lata!
Julia Fusiecka, V-ce Mistrzyni Polski Bikini Fitness
Wojtka poznałem, kiedy trenował moją siostrę do zawodów w kategorii Bikini Fitness. Moje zaufanie zdobył, trafiając idealnie ze jej szczytem formy i doprowadzając ją do zwycięstwa w Debiutach. U Wojtka nie ma nic przez przypadek, wszystko ma uzasadnienie w postaci badań naukowych lub praktyki. Potrafi wyciągnąć ze stagnacji nawet osoby ze sporym stażem treningowym. Treningi są ciężkie, wymagające, ale przede wszystkim piekielnie skuteczne. Plany treningowe dopasowuje do celu, często stosuje nieszablonowe metody, których próżno szukać na publicznych siłowniach. Chcesz wykorzystać maksymalnie swój potencjał? Naprawdę polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym.
Mateusz Fusiecki, Trener
Pomaga mi w treningach już ponad rok. W ciągu tego roku nauczył mnie dużo więcej niż wszyscy pozostali trenerzy, z którymi miałem styczność, trenując od 12 lat. Trenując przez 11 lat źle doprowadziłem 2 poważnych kontuzji, które w zasadzie uniemożliwiały intensywne treningi. Wróciłem do treningu właśnie dzięki pracy z Wojtkiem. Pomimo kontuzji trenuję więcej i ciężej niż kiedyś. Nauczył mnie jak powinien wyglądać trening, jego plan, czas, intensywność. Pokazał właściwą technikę ćwiczeń. Wnioski nasuwają się same. Kompetencja, wiedza i umiejętność jej przekazywania. Jeżeli warto zainwestować w trenera na pewno będzie nim Wojtek.
Łukasz Zalewski, Trener
Trenując z Wojtkiem całkowicie zmieniłem swoje podejście do ćwiczeń. Jego pomoc pozwoliła wyeliminować błędy techniczne w wykonywanych ćwiczeniach i błędy żywieniowe. Analityczne podejście Wojtka do realizacji moich celów i respektowanie często wybujałych potrzeb umożliwiło nie tylko osiągnięcie zamierzeń, ale uzyskanie rezultatów, których nawet się nie spodziewałem. Wojtek zawsze opiera swoją metodologię o rzetelną dokumentację badawczą i często z trudem zdobywaną literaturę – trenując z nim mam wrażenie, że uczę się od najlepszych. Z pełną odpowiedzialnością polecam go każdemu, kto POWAŻNIE myśli o rozwijaniu swojej fizyczności – przez lata współpracy jeszcze nie zdarzyło mi się być zawiedzionym.
Maciej Dwojak, Trener
O Wojtku słyszałam wiele dobrego a efekty jego treningu mogłam zobaczyć na żywo – byłam pod wrażeniem jego efektywności i wyników, jakie osiągali jego podopieczni. Moim celem była utrata wagi, ale jako całkowita amatorka miałam obawy, czy poradzę sobie z takim treningiem siłowym. Decyzja o rozpoczęciu treningów właśnie z Wojtkiem to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Na każdym treningu zmusza Cię do przekroczenia strefy komfortu, do zmierzenia się ze swoimi możliwościami i słabościami i pokonania ich, a co najważniejsze nigdy nie pozwoli Ci się poddać. Polecam każdemu, kto chce osiągnąć wymarzoną sylwetkę, efekty treningu z Wojtkiem są warte każdej kropli potu wylanej na treningu.
Anna Żarnecka, Trener
Kiedy Wojtek poprosił mnie o napisanie krótkiego tekstu opisującego naszą współpracę, z radością podjąłem się tego zadania. Mam 24 lata, trenuję od około 5-ciu lat, z częstymi przerwami. Wypróbowałem różne plany treningowe i diety, efekty były różne. Wojtek podszedł od początku do sprawy bardzo profesjonalnie. Dieta jest elastyczna, co jest dużym plusem dla kogoś, komu zależy na czasie, a tak dobrego treningu jeszcze nie robiłem. Trening jest krótki, intensywny ale przede wszystkim skuteczny. Podsumowując, decyzja o rozpoczęciu współpracy z Wojtkiem była najlepszą decyzją w mojej „treningowej” karierze, żałuję, że podjąłem ją tak późno. Jedno jest pewne, zamierzam kontynuuować współpracę tak długo na ile będzie można.
Mateusz Górski, Trener
Wojciech Jusiel jest trenerem wyjątkowym, wyróżniającym sie z pośród wielu profesjonalizmem, jakiego nie spotykałem w ciągu 8 lat trenowania sportów sylwetkowych. Najbardziej zaintrygowało mnie jego podejście do treningów, które w mojej ocenie są świetnie przez niego prowadzone. Ćwiczenia dobierane indywidualnie zawsze uaktywniają zaniedbane mięśnie bądź korygują wady postawy. Dużo dowiedziałem sie od Wojtka i przyznam, że zmienił mój pogląd o treningu siłowym o 180 stopni na plus , za co mu serdecznie dziękuję.
Hubert Lisiewicz, Trener
Do ćwiczeń z Wojtkiem zmotywowały mnie widoczne efekty u jego podopiecznych, w szczególności u zawodniczek fitness bikini. Miałam możliwość przygladaniu się im z bliska dzięki wykonywanych makijażach na zawodach z zakresu kulturystyki i fitness. Wybrałam Wojtka i to był dobry wybór. Wojtek jest trenerem bardzo wymagającym i dążącym do celu. Posiada ogromną wiedzę, pomaga wytrwać na każdym etapie treningu. Dodatkowo dobrze opracowana przez niego dieta skutecznie pomaga dojść do wymarzonego celu. Praca z nim to prawdziwa przyjemność, potrafi zmotywować każdego. Polecam.
Ola Kaj, Trener
Wojtek Jusiel jest zdecydowanie najlepszym trenerem z jakim przyszło mi kiedykolwiek współpracować. Nie tylko doskonale uczy techniki, ale pozwala także przełamywać własne bariery. Z własnego doświadczenia wiem, że Wojtek przygotowuje indywidualny plan treningowy, biorąc pod uwagę predyspozycje danego organizmu i ewentualne kontuzje/choroby (jak było u mnie). Jest wsparciem dla zawodników i motywatorem dla tych, którzy zdecydują się na współpracę z nim. Zdecydowanie polecam!
Barbara Wilk, Trener
Z pełną świadomością mogę polecić Wojtka jako Trenera. Od 10 lat trenuje sporty siłowe i dopiero On naprowadził mnie na właściwe tory jeśli chodzi o trening. Nauczył, że więcej nie zawsze znaczy lepiej, czasami rzadziej jest lepiej niż częściej i że technika to podstawa. Dzięki jego poradom zanotował największy progres od lat przede wszystkim sylwetkowy. Z pełną świadomością polecam Wojtka jako trenera dla osób początkujących jak i tych które już od jakiegoś czasu bawią się z „Żelaznym Sportem”.
Maciej Kowalewski, Trener