Pierwsza edycja eksperymentu, mającego na celu wykorzystać maksymalnie Twoje możliwości w rozbudowie klatki, poprawieniu techniki wykonywanych ćwiczeń, poprawy mobilności.

Start 26 grudnia 2016!

PROGRAM OGÓLNY

Program zawiera dostęp do programu treningowego oraz programu dietetycznego, który będzie wspierał efekty treningowe. Pytania i konsultacje będą odbywały się na forum grupy złożonej z uczestników programu. Program zawiera 4 fazy treningowe, które ukierunkowane są na poprawę umięśnienia klatki piersiowej, poprawę kondycji i ogólnej sprawności.
Programy dietetyczne będą zmieniane wraz ze zmianą programu treningowego.

PROGRAM INDYWIDUALNY 
Indywidualnie dopasowany trening oraz dieta pod kątem budowania mięśni klatki piersiowej. Zmiany w planie treningowym odbywają się na podstawie postępów treningowych. Konsultacje treningowe odbywają się raz w tygodniu. Na tej podstawie dobierane są obciążenia treningowe. Ocena techniki ćwiczeń.
Możliwość konsultacji na żywo.

PROGRAM STACJONARNY

Program treningowy dopasowany jest indywidualnie i realizowany w grupie składającej się z maksymalnie 6 osób. Jednostka treningowa trwa do 75 min. Treningi będą odbywać się w centrum treningowym przy ulicy Międzyleskiej 4 we Wrocławiu. Dodatkowo w cenie uwzględniona jest indywidualna opieka dietetyczna.

Program stacjonarny – koszt 250 zł
Program ogólny – koszt 150zł
Program indywidualny – koszt 250 zł

Podany koszt jest kosztem miesięcznym.

Aby się zapisać należy wykonać przelew na następujący nr konta:
Wojciech Jusiel
58 1940 1076 5435 6119 0000 0000

Zapraszamy do grupy na facebook’u: https://www.facebook.com/events/1165157210242391/