FAT LOSS to grupa przeznaczona dla osób chcących zrzucić nadmiar zbędnej tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zyskaniu siły i wytrzymałości. Gwarantowana zdrowa poprawa sylwetki i samopoczucia!

Zaczynamy od totalnych podstaw treningu siłowego i zabawy z systemami energetycznymi, kończymy na zaawansowanych metodach treningowych, które odmienią zarówno Wasze sylwetki, jak i podejście do aktywności fizycznej. Nie będziecie chcieli przestać.

Czujesz, że postawiony przez Ciebie na początku roku cel, żeby schudnąć do lata, które już minęło, przedłuży się o kolejny rok?
A może zaraz pod koniec sezonu gołych torsów i bikini wykupiłeś z piekarni wszystkie pączki i znów trzeba było dorobić kolejną dziurę w pasku, a nogi wysmarować masłem, żeby wbić się w ulubione spodnie?

Uważasz, że jesienna aura Ci nie sprzyja i najchętniej jedyne co byś robił, to uprawiał systematyczne leżenie z pilotem w dłoni? (systematyczność taka jest ważna jako forma regeneracji ciała i umysłu, ale dopiero po naszym treningu!

Czy może nie masz siły wnieść zakupów na trzecie piętro bez zadyszki, bez wyklinania bogów wszelkich religii i bez narzekania na swój wylewający się zza paska boczek? Boczek, na którym jutro będziesz podziwiać olbrzymiego siniaka, bo taktycznie oparłeś o niego zgrzewkę wody, żeby mieć wolną rękę i nacisnąć guzik od windy?

A MOŻE PO PROSTU CHCESZ ZADBAĆ O SIEBIE?
Wyrzeźbić sylwetkę, poprawić wydolność, zwiększyć swoją siłę i poczuć prawdziwą moc sportowych endorfin? Uwolnić się od bólu kolan, kręgosłupa…?


Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to grupa Fatloss jest dla Ciebie!

SCP

Gdzie i kiedy?
Poniedziałki, środy i piątki
godz. 18:00 i godz. 19:00 z trenerką Kasią

Koszt zajęć: 175 zł/mc