Zaangażuj całe swoje ciało i zacznij z nami swoją przygodę z cross-trainingiem, a gwarantujemy, że pochłonie Cię ona bez reszty!

Zero monotonności.
Hektolitry potu.
Mnóstwo pozytywnej energii pod okiem Michała Zwolaka!

Cross-Trening jest to program kondycyjny, który został stworzony w taki sposób, by wywołać jak najszerszą reakcję adaptacyjną. Zawiera w sobie elementy z wielu dziedzin sportu oraz rodzajów treningu począwszy od podnoszenia ciężarów: dwubój, trójbój; gimnastykę po elementy treningu siłowego, met-con.
Cross-Trening ma za zadanie poprawić wydolność układu krążenia, oddechową, siłę, zwinność, szybkość, elastyczność, poprawić naszą technikę wykonywanych ćwiczeń.
Treningi pozwolą Ci zgubić tkankę tłuszczową, wyrzeźbić ciało i zwiększyć wytrzymałość organizmu.
Ćwiczenia wykonuje się jedno po drugim, bez przerw.
Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń, różna ilość powtórzeń i intensywność. Wykorzystujemy całe bogactwo sprzętu: począwszy od sztang, bumperów, skrzyń, po drążki, liny, ścianki, kettle, sledy czy własne ciało.
Każdy nowy dzień treningowy to nowe wyzwanie i nowy WOD (workout of the day)!
Każdy trening poprzedzony jest rozgrzewką oraz mobility (zestaw ćwiczeń mających za zadanie poprawić naszą mobilność). Następnie przedstawiony jest WOD.

Michał Zwolak – trener, zawodnik

Nie trenowałaś/eś wcześniej żadnych krosfitów, ale chcesz dopiero zacząć? A może przygotowujesz się do zawodów i potrzebujesz trenera, który da Ci motywacyjnego kopa?

Dobrze trafiłaś/eś. Jesteśmy tutaj.
W Strength & Conditioning Performance, ul. Międzyleska 4, hala E.

Standardowo zajęcia odbywają się w:
poniedziałek,
środa,
piątek
godzina 17.
Przyjdź, spróbuj i pogadaj z trenerem!

Koszt: 200 zł/mc
Zapisy: osobiście, kontakt mailowy, kontakt przez facebook, telefonicznie